RUS   ENG   UKR

 Метеорологічні щогли, гратчасті вежі і телекомунікаційні щогли

 

Наша компанія ТОВ ВК «Прогрес» - один з провідних лідерів галузі з виготовлення і монтажу металевих гратчастих конструкцій телекомунікаційних башт, щогл мобільного звязку та метеорологычних мачт в Україні з 2009 року. Ми пропонуємо проектування, виготовлення, поставку, повну установку, технічне обслуговування, демонтаж металоконструкцій (наприклад, метео мачт, щогл і веж для антен і т.д.). 

 

Серед типових сталевих конструкцій:

  • Решітчаста щогла на розтяжках 8 - 150 м;
  • Решітчаста самонесуча башта 18 - 76м;
  • Спеціальні кронштейни кріплення трубостійок;
  • Блок-контейнери, кабельрости, огорожі і т.д.;
  • Інші металоконструкції (по кресленнях замовника).

Гратчасті щогли і башти мають наступні характеристики: висока несуча здатність, низька вага, вітропроникність, міцність, порівняно невисока ціна. Наші щогли і башти виготовлені з використанням високоякісного обладнання і підходять для задоволення різноманітних потреб. Наші конструкції використовуються як вітровимірювальні щогли (вимірювальні мачти для вітропарків), або щогли для телекомунікаційних потреб (для монтажу антен мобільного звязку або обладнання Wi-Fi).

 

                                                            

 

 

Секції мають загальну довжину два метри, що полегшує транспортування та монтаж.. Більшість наших конструкцій можуть бути встановлені як на землі, так і на даху будівель. Ми використовуємо різні типи покриття, яке захищає конструкцію від корозії, такі як пофарбування, гаряче оцинкування або комбіновані методи.

 

Метеорологічні щогли

Процес установки щогли може включати доставку, установку на місці, монтаж вивірку щогли. Установка щогли також включає тестування розтяжок. Щогла може бути побудована, висотою до 150 м (кратно 2 м).  Гратчаста структура зменшує невизначеність у вітро вимірювальних даних. Завдяки розтяжкам, щогла може витримувати високі вітрові навантаження, які дуже важливі для установки в 4-5 вітрових районах. Термін служби метео щогли становить 20 років, згідно проекта КМ.

Типи вимірювальних щогл:

- Чотирикутна щогли (база 500 мм). Загальна висота до 100 м,

- Трикутна щогла (база 1000 мм). Загальна висота до 150м. 

Всі метео щогли мають високу стійкість до вітрових навантажень і можливості обмерзання. Вимірювальні щогли можуть поставлятися з монтажними кронштейнами для установки приладів (анемометрів, флюгерів, сонячних панелей та ін.).  

 

                                                          

                                                          

 

Решітчата щогла для потреб мобільних операторів 

Вантові конструкції є найбільш економічно ефективним рішенням для телекомунікаційних потреб або моніторингу вітру, тому що вони важать в 2-3 рази менше, ніж башти. Вони можуть бути трикутного або квадратного перетину в плані. Площа поверхні (сумарна) встановлюваних антен досягає 10 м2. 

Ми можемо запропонувати щогли сотового звязку:

- Трикутні щогли (база 300 мм). Загальна висота до 30 м,

- Чотирикутні щогли (база 400 мм). Загальна висота до 30 м,

- Трикутні щогли (база 400 мм). Загальна висота до 36м,

- Трикутні щогли (база 600 мм). Загальна висота до 60 м,

- Чотирикутні щогли (база 500 мм). Загальна висота до 100 м,

- Трикутні щогли (база 1000 мм). Загальна висота до 150м.

Всі щогли витримують високе навантаження від вітру (1 – 5 вітровий район). 

 

                                                                                       

                                                                                     

 

Кутикові гратчасті башти мобільного зв’язку

 Ці конструкції, як правило, використовується там, де існують обмеження по площі встановлення конструкції, тому що вони потребують меншої площі установки, ніж щогли. Також конструкція вежі дозволяє витримувати більші навантаження від обладнання, ніж щогли. Кожна башта має площадки для встановлення антенн на різних рівнях. Максимальна сумарна площа поверхні антен становить 18 м2. Пропонуємо конструкцію башти, висотою 76 м, з можливістю робити вежі, висотою  30 м, 40 м, 50 м, 60 м, 70 м, шляхом відсікання секцій. Також пропонуємо вежі, висотою до 18 м і до 26 м для установки на дахах будівель.

 

 

                                                                        

 

Якщо Ви хочете купити щоглу або башту, зверніться до нашого каталогу.

 

 

 

 

 

 

автор Маргарита Маннергейм